אונלי פאנס only fans

נכתב על ידי : גיל ישראל | אונלי פאנס ישראל | עסקים | 2021

איך להשתמש בפלטפורמת "אונלי פאנס" בשביל להרוויח כסף בתחום הכושר והתזונה


תחום הכושר הוא תחום הולך וגדל, ואפשר למצוא אותו בכל המדיות החברתיות. נכון לעכשיו, תוכלו למצוא אינספור מגזינים ממוקדי כושר, ערוצי יוטיוב, עמודי אינסטגרם, תכניות טלוויזיה של סלבריטאים. לאחרונה הרבה יוצרי תוכן גילו את האתר אונלי פאנס שמשלם להם על תכנים :ONLY FANS

זה אתר משתלם ופופולרי, שיוצרים כמו מליסה קארבר, ג'יין קים פיטנס ארבן דילי ואפילו עדן פינס לאחרונה מיקדו את התוכן שלהם סביב אונלי פאנס.

 

התוכן שניתן להפיק הוא ללא מגבלות. יוצר אחד רשאי לפרסם שגרות אימונים, תוכניות דיאטה אחרות וכו '. תחום תוכן שזכה להצלחה שאי אפשר להכחיש בשנים האחרונות, ונראה שהוא רק הופך פופולרי יותר.

 

במובנים רבים, כושר הוא דרך פשוטה ליצור עוקב ובסיס מעריצים. לכל האוהדים יהיו תחומים בהם הם מעוניינים יותר לראות.


לרוב, התדמית הראשונית של משפיע כושר תהיה פיתוח גוף או מודל גוף, אך בתחום זה יש הרבה יותר מזה. באופן דומה למשהו כמו מוזיקה, כל דבר בכושר ישיג צופים אך ורק בכך שהוא יהפוך אותו למעניין או מבדר. זה הכל על למצוא את הטרנדים הבאים שלך ולעשות את מה שאתה נהנה לראות / לעקוב. משתמשים שהוזכרו בעבר השתמשו ב- OnlyFans כדי להראות את התוכן שלהם והצטיינו בקשר לכך.


 

 יוצרת תוכן חדשה Jane Kim Fitness

מאז שנרשמה לאתר אונלי פאנס,

היא הציגה את מסע הכושר האישי שלה ואת שגרת האימונים. היא מייצרת מגוון תוכן, אך בעיקר מתמקדת בחינוך מעריציה, ומעניקה לצופיה תובנה על משטר האימונים היומי שלה. חלק ניכר מהתכנים שפורסמו בעמוד OnlyFans שלה, דומים למה שהיא מפיקה עבור העוקבים שלה באינסטגרם.

האופן שבו Janekimfitness משתמש ב- OnlyFans שלה מאפשר לה, באופן מסוים, 


להיות מאמנת אישית מקוונת עבור מעריציה. זאת באמצעות פרסום שגרת האימונים שלה, כולל מספר חזרות, ושם התרגילים שנעשים. מכיוון שזה המקרה, ג'יין קים יוצרת באופן מסוים עסק משלה באתר, בדומה לאופן שבו ג'ו וויקס משתמש באתר האישי שלו כדי למכור תוכניות דיאטה ואימונים. היא הצליחה למצוא את השוק שלה באמצעות פרסום עקבי של מה שיש לה בידע. כמו גם זה, ברור למעריציה שהיא נהנית ממה שהיא מפרסמת. משהו שעובר דרך יצירת קישור אמיתי בינך לבין האוהדים שלך.

מליסה קארבר וארבן דילי גם מליסה קארבר וגם ארבן דילי משתמשים בתכונות ב- OnlyFans כדי לפרסם תוכן מבוסס כושר למעריצים שלהם. למרות שכל שלושת המשתמשים שהוזכרו פרסמו תוכן כושר, לכולם יש טוויסט משלהם בתוכן שהם מפרסמים. ג'יין קים פרסמה בעיקר תכני אימונים, ארבן דילי פרסמה בלעדית תמונות כושר וגופני גוף, ולבסוף מליסה קארבר יצרה שילוב משלה בין השניים. ארבן זכה להצלחה אסטרונומית ב- OnlyFans מאז שהקים את העמוד שלו בספטמבר 2018. הוא הצליח להעביר את הדברים הבאים מאינסטגרם לדף OnlyFans שלו, תוך שמירה על התוכן שפורסם דומה בשתי הפלטפורמות. דבק, באופן יחסי, אך ורק בתמונות גוף כדי להראות את ההתקדמות ואת מצבו הגופני הנוכחי. לאחר שפרסם באופן תמידי תוכן שמעריציו יתעניינו לראות, הצליח ארבן לשמור על המשך מעקב מתמיד בפרופיל OnlyFans שלו. באופן דומה, מליסה קארבר הצליחה לנצל את האתר בצורה דומה. גם היא מפרסמת בעיקר תמונות גוף וחדר כושר. בנוסף לכך, מליסה תעלה שגרת אימונים קצרה, באותה השורה של התוכן שפורסם על ידי ג'נקימפיטנס, אך עם פחות תחושת PT. סרטוני האימון שפורסמה על ידי מליסה הם יותר אישיים, ומציגים יותר את יכולתה ואת האימון שלה במקום להתנהג כמפגשי PT קצרים. כל המשתמשים שהוזכרו משתמשים ב- OnlyFans כדי לפרסם ולהראות את מסעות הכושר האישיים שלהם ואת המצב הגופני הנוכחי. עם זאת, כולם שמו טוויסט משלהם על מנת להיות מסוגלים ליצור ולהגדיל בצורה הטובה ביותר את הבאים שלהם.


שימוש ב- OnlyFans לגידול דף כושר

תוכן מבוסס כושר הוא תחום הולך וגדל ב- OnlyFans, כאשר משתמשים משתמשים בתכונות המעודכנות כדי ליצור את התוכן הטוב ביותר עבור המנויים שלהם. עדכונים אחרונים, כמו הצגת התכונה החדשה של סטרימינג בשידור חי, יאפשרו למשתמשים ליצור אינטראקציה ראשונה עם העוקבים שלהם, למשל להשתתף בשאלות ותשובות כדי לתת עצות למשתמשים עם שאלות ספציפיות. יוצר יכול אפילו להשתמש בתכונה זו כדי להזרים בשידור חי חלק משגרת האימונים כדי להציג חשבון אישי יותר לתרגילים קשים יותר וכו '.


כאמור לעיל, תלוי באופן השימוש באתר, הוא יכול להפוך לעסק עבור משפיעים בהתאם לאופן בו הם בוחרים לפרסם. לדוגמא, יש אפשרות למשתמשים לפרסם תוכניות דיאטה ואימונים לשימוש העוקבים שלהם, אשר ישפיעו על אתרים המציעים ייעוץ מקוון או הכשרה. האתר יכול להיות הרבה יותר עבור משתמשים מאשר רק מקום לפרסם תמונות / סרטונים, זה יכול להיות דרך לחנך באמת ולעזור לעוקבים שלך.


השימוש באתר, הדרך בה תרצה ופרסום התוכן שיש לך הבנה מלאה בו, תהיה הדרך המהירה ביותר להרחיב את דף הכושר שלך. אתה יכול לראות כאשר אתה צופה ביוצרים שהוזכרו לעיל, הם נהנים ממה שהם עושים. הם מפרסמים תכנים באופן קבוע ועומדים על נושא מסוים שקיים מדי בדפי האינסטגרם שלהם. זה מראה שהם הצליחו למצוא את הדברים הבאים ומצאו תוכן שהם נהנים לייצר ומביא להם הצלחה.


כושר הוא תחום שיש בו עניין עצום מצד אוהדים ומותגים כאחד. תחום משתלם, עם פוטנציאל בלתי מוגבל ליוצרים. כפי שמוצג אצל המשתמשים לעיל, הצגת הנאה ופרסום מה שידוע לך תזכה אוהדים. בין אם אתם מעוניינים להציג התקדמות אישית ובין אם אתם מנסים לעזור לאחרים לעשות שינוי, אנשים יירשמו כמנוי ויתעניינו בכם ובתוכן שאתם מפרסמים.


Gil Israel

גיל ישראל - מומחה שיווק ויזמות

השאר תגובה